Služby

Studio Kopretina nabízí celou řadu služeb, které si můžete vybrat z načeho ceníku

 

Mokrá pedikúra

Začíná koupelí nohou ve speciální lázni (koupelová sůl na nohy). Odmočené a vydezinfikované nohy jsou připraveny k jemnému odstranění zrohovatělé kůže, otlaků a kuřích ok skalpelem. Následuje úprava nehtů (stříhání, pilování, čištění volného okraje nehtů, případně zbroušení nehtové ploténky pilníkem, nebo ošetření zarostlých nehtů. Nohy dále zahladím skleněným pilníkem, kde je třeba. Na závěr nanáším krém a masíruji chodidla. Masáž je příjemnou tečkou mokré pedikúry, kdy zákazník odchází s pocitem lehkých a odpočatých nohou. Služba trvá cca 60 minut.

 

Mokrá manikúra

Po dezinfekci upravím pilníkem délku a tvar nehtů. Pak následuje mini lázeň na nehty, do které vložím speciální rozpustné kuličky, které nehtíky rozjasni a zbaví nedostupných nečistot. Po lázni jsou ruce připravené k ošetření (zatlačení, případnému odstranění kůžičky a záděru). Dalším pěstícím a příjemným krokem je peeling rukou (jemná zrníčka obsažená v peelingu třením pokožku prokrví, vyživí, rozjasni, omladí a odstraní odumřelé kožní buňky. Na závěr může být aplikován výživný olejíček do nehtových lůžek, krém, vyživující lak nebo přeleštění nehtových plotének. Služba trvá cca 30-40 minut.

 

Suchá manikúra

Je shodná s mokrou manikúrou. Jen místo mini lázně je nanesen štětečkem kolem nehtových lůžek změkčovač kůže, neaplikuji peeling.

 

Parafín

Jedná se o teplý zábal a je nejúčinnější formou zábalu a ošetření pokožky rukou a nohou vůbec. Velmi vhodný na namáhané, vysušené ruce a nohy. Zvláště pak v zimních měsících, Zábal trvá 10-20  minut, kdy zákazník vnímá teplo parafinu, pokožka teplem uvolní póry a díky tomu jsou ruce hloubkově promaštěny, vyživeny a jsou celkově jemnější. Jakmile parafín vychladne, je tuhý a pěkně se stáhne i s odumřelými buňkami kůže. Ruce jsou krásně hebké a po par aplikacích zbavené i případných nežádoucích prasklin.

 

P - SHINE

Jedná se o další příjemnou službu a jde o zcela přírodní ošetření nehtů na rukou pomocí včelího vosku. P-shine  představuje manikúru s vysokym leskem. Lesk vydrží až 3 týdny a vizuelne působí jako bezbarvý lak, který ovšem neustále drží. P-shine regeneruje  nehty, je prevencí štěpení a lámání nehtů. Přírodní nehet je po aplikaci daleko pevnější. P-shine je vhodny i pro muže. Před P-shinem provedu suchou  manikúru a pak aplikuji včelí vosk, následně pak pudr. Vše pečlivě vmasíruji do nehtové ploténky. Ta je masáží prokrvená a vyživená. Opakování procedury je vhodné jednou měsíčně a to po dobu 4 až 6 měsíců. Délka procedury je cca 45 minut.

 

Lakovani UV gel - lakem

Jedná se o moderní DLOUHOTRVAJÍCÍ lakování. Lze použít jednobarevné gel-laky, nebo průhledný lak se spoustou variant zdobení (Francie, proužky, třpytky, kamínky, nálepky...). Vše se vytvrdí v UV LED lampě. Zákaznice se nemusi bát oloupaného červeného laku, nebo znehodnocení francouzského zdobení několik týdnů. Odstranění probíhá bez použití pilníku!!! Délka procedury cca 30 - 50minut.